kultuur.parnu.info
Sunday, 16. December 2018
www.parnu.eewww.visitparnu.comwww.parnunoored.ee
AvalehtMeililistTagasisideSisukaartKultuurireklaam
Eesti
December 2018
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 2
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Millal toimub?

Täna   |   Homme   |   Nädala jooksul   |   Kuu jooksul   |   
Mis toimub?

Kontserdid   |   Etendused   |   Näitused   |   Film/kino   |   Kirjandus   |   Tants   |   Folkloor   |   Käsitöö   |   Laat   |   Meelelahutus/klubi   |   Elav muusika/pubi   |   Sport   |   Kiriklik   |   Koolitus/kursus   |   Konverents/seminar   |   Muusikateater   |  
Toimumispaigad

Kontserdipaigad
Muuseumid / galeriid
Raamatukogud
Kultuurikeskused
Teater ja kino
Spordirajatised
Pubi / kohvik / restoran
Ööklubid
Organisatsioonid

Pärnu Linnaorkester
Koorid ja vokaalansamblid
Instrumentaalmuusika
Rahvamuusika
Kunst ja käsitöö
Tantsukollektiivid
Teater ja sõnakunst
Tähtsündmused

Tähtsündmused 2019
Otsi sündmust!

Augustiunetus Pärnu Ingerisoomlaste Seltsi majas

Aeg:15.08.2015 15:00
Koht:Pärnu Ingerisoomlaste Selts
 
Main event:Augustiunetus. Kunstide öö Pärnus

Augustiunetus Pärnu Ingerisoomlaste Seltsi majas ja hoovil, Lõuna tn 18

15. august 2015

Alates kl 13.00 on avatud käsitöönäitus II korruse saalis.

Kl 13.00 – 15.00 hoovis käsitöö õpituba Raija Pedak´u juhendamisel

Kl 15.00 Avasõnad. Seltsi ja avatud kultuurikeskust tutvustav vahetekst Hillar Talvikult

Kl 15.15 Helsingin Kansantanssin Ystävät ry

Kl 15.30 Segakoor Leivo (juhendaja Kadri Põder)

Kl 15.45 Rahvatantsurühm Kullero (juhendaja Maie Kalbus)

Kl 16.00 Folkloorirühm Mummot (juhendaja  Helje Peet)

Kl 16.15 Rahvatantsurühm Kaasike (juhendaja Helje Peet)

Kl 16.30 Ansambel Marimba (juhendaja Ivi Kullam)

Kl 16.45 Naiskoor Eluring  (juhendajad Taimi Laitus ja Timo Dreimann)

Kl 17.00 Kultisgänget Örebro (juhendaja Lydia Larsson)

Kl 17.15 Rahvuskultuuri Selts Kajakas (juhendaja Evi Vaher)

Kl 17.30 Folkloorirühm Mesilased (juhendaja Aino Silling)

Kl 17.45 Rahvalikud mängud Raija Pedak’u juhendamisel (Seltsi ja avatud kultuurikeskust tutvustav vahetekst Hillar Talvikult)

Kl 18.15 Vene segakoor Slavjanotška (dirigent Tõiv Tiits)

Kl 19.00 Tantsurühm  Vesiroos (juhendaja Elma Killing) ja Karmoškasemud (juhendaja  Arvo Soovik)

Kl 19.15 Ansambel Russkaja pesnja (juhendaja Agafia Timošenko)

Kl 19.30 Liikumisrühm Ilse (juhendaja Aime Alttoa) ja Karmoškasemud (juhendaja  Arvo Soovik)

Kl 19.45 Ansambel Karuohakas (juhendaja  Katrin Hildunen–Alvela)

Kl 20.00 Seltsi ja avatud kultuurikeskust tutvustav vahetekst Hillar Talvikult

Kl 20.05 Rahvuskultuuri Selts Kajakas (juhendaja Evi Vaher)

Kl 20.25 Üllar Kallau

Kl 20.45 Vokaalansambel Šal-lal-laa (juhendaja Kristel Reinsalu)

Kl 21.00 Tantsukollektiiv  "ТЕРЕК"  Tallinnast, kaukaasia tantsud.

Kl 21.15 Valgevene laulukollektiiv Minskist.

Kl 21.30 Vokaalansambel Naiste Rõõm

Kl 21.45 Timo Dreimann ja Ingmar Bräutigam laulavad akordioni saatel

Kl 22.00 Helsingin Kansantanssin Ystävät ry 

Kogu programmi vältel on avatud: KÄSITÖÖNÄITUS JA KOHVIK

Kavas võib tulla muudatusi

Pärnu Ingerisoomlaste Selts

Lõuna 18, 80011 Pärnu
+372 447 1079
www.inkeri.ee
hillar.talvik.001@mail.ee

© Pärnu Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond | Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu | Üldinfo: 444 8240 | Infotelefon: 15505 | Faks: 444 8201 | E-post: hko@lv.parnu.ee