kultuur.parnu.info
Monday, 1. May 2017
www.parnu.eewww.visitparnu.comwww.parnunoored.ee
AvalehtMeililistTagasisideSisukaartKultuurireklaam
Eesti
May 2017
  Millal toimub?

  Täna   |   Homme   |   Nädala jooksul   |   Kuu jooksul   |   
  Mis toimub?

  Kontserdid   |   Etendused   |   Näitused   |   Film/kino   |   Kirjandus   |   Tants   |   Folkloor   |   Käsitöö   |   Laat   |   Meelelahutus/klubi   |   Elav muusika/pubi   |   Sport   |   Kiriklik   |   Koolitus/kursus   |   Konverents/seminar   |   Muusikateater   |  
  Toimumispaigad

  Kontserdipaigad
  Muuseumid / galeriid
  Raamatukogud
  Kultuurikeskused
  Teater ja kino
  Spordirajatised
  Pubi / kohvik / restoran
  Ööklubid
  Organisatsioonid

  Pärnu Linnaorkester
  Koorid ja vokaalansamblid
  Instrumentaalmuusika
  Rahvamuusika
  Kunst ja käsitöö
  Tantsukollektiivid
  Teater ja sõnakunst
  Tähtsündmused

  Tähtsündmused 2017
  Pärnu Linnagalerii 2017 kalender
  Tähtsündmused 2018–2019
  Otsi sündmust!

  Pubid / kohvikud /restoranid

  Restoran Paradiis

  Riia mnt.57, Pärnu
  +372 446 4633
  paradiis@inglipuudutus.ee
  www.inglipuudutus.ee/paradiis/

  Restoran Paradiis on õdus koht Pärnus Riia mnt ääres, kus kõigil on lihtne jääda iseendaks. Paradiisi mõnusalt sooja atmosfääri loovad kaminates praksuvad halud ja sõbralik ning meeldiv teenindus. Restorani kaks stiilset saali pakuvad hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda, mahutades kuni 90 inimest. Privaatüritusteks sobivaim on 50-kohaline tagasaal.

  Kuursaal

  Mere pst. 22, Pärnu 80012
  +372 5810 0165
  info@parnukuursaal.ee
  www.parnukuursaal.ee

  Pärnu Kuursaali värvikas ajalugu algab aastast 1893 (ürikutest saadud infole toetudes) ning on olnud rahva seas armastatud õllejoomise ja ajaveetmise koht. Rohkem kui saja aasta jooksul on hoonet kasutatud või ka kasutamata jäetud mitmetel otstarvetel ja põhjustel - siin on pidutsenud jõukad supelsaksad ja tavalised linnakodanikud, siin on muusikat teinud legendaarne Raimond Valgre ja tantsu keerutanud tööst kange seljaga kolhoosirahvas, siin on viie kopika eest lastele multifilme näidatud ja viie rubla eest puhkajatele vene tippnäitlejaid demonstreeritud. Kuid aastat 2003 nimetatakse edaspidi kuursaali taassünni aastaks - 12.juunil avati siin Eesti suurim kõrts!

  Jahtklubi restoran

  Lootsi 6, Pärnu 80010
  +372 447 1760
  restoran@jahtklubi.ee
  www.jahtklubi.ee

  Värskelt renoveeritud Jahtklubi Restoranis on 100 ja Klubiruumis 50 kohta, millele lisandub suvel väliterrassi näol veel 120 kohta. Siia võib tulla terve seltskonnaga nautima hõrku sööke, meeldivat teenindust ja kaunist vaadet jahte täis jõele. Lastele on oma mängunurk ülisuure kriiditahvliga restorani saalis, terrassil aga täismõõdus piraadipaat Arabella, mis valmis klubiliikmete ühise projektina.

  Trahter Postipoiss

  Vee 12, Pärnu 80011
  +372 446 4864
  postipoiss@ag.ee
  www.trahterpostipoiss.ee

  Pärnu südalinnas, ligi kahesaja aastases hoones avati 2001. aasta suvel uuenäoline trahter Postipoiss. Teid ootavad suurepärane slaavi köök, nostalgiline muusika, meeldiv olustik, rõõmsameelsed teenindajad, lai valik erinevaid napse ja vapustavaid segujooke ning ainulaadne majaõlu “Imperaator”. Trahteris on baar ja kaks saali 140 istekohaga, suvel on avatud ka kaks sisehoovi – kirsi- ja kuningaõu ning tänavakohvik.

  C.F.Hahn Pub

  Riia mnt 129a, Pärnu 80010
  +372 447 1909
  hahnpub@hot.ee
  www.hahnpub.eu

  C.F.Hahn Pub - nimi ütleb, et “pubi”, taksojuhid nimetavad “restoraniks” ja kliendid ütlevad “teine kodu” - igaühel oma tõde, kõigil on õigus! Tule proovi meie maitsvaid roogasid, sõbralikku teenindust, hubast miljööd ja nädalavahetuse muusikaprogrammi. Hea emotsioon on garanteeritud!

  Café Grand

  Kuninga 25, Pärnu
  +372 444 3412
  info@victoriahotel.ee
  www.victoriahotel

  Café Grand oli esimese järgu restoranina tuntud juba aastal 1927. Tol ajal oli see "peenema" rahva jaoks mõeldud kohvik, kus esinesid Tallinnast kohale kutsutud solistid. Nõukogude ajal kandis toitlustuskoht, kus kaks korda päevas mängis orkester, nime Võit. Pärast kogu hoone kapitaalremonti 1991. aastal sai hotelli ja restorani nimeks Victoria. Detsembris 2001 avati renoveeritud ja uue sisekujunduse saanud restoran Café Grand - Igapäevaselt on restoranis 36 ja kohvikus 20 istekohta.

  Pizza Hunt

  Supeluse 3, Pärnu
  +372 443 4023
  info@pizzahunt.ee
  www.pizzahunt.ee

  Pizzarestoran Pärnus. Menüüst leiad isuäratavad pizzad, pasta- ja vormiroad, salatid, tõelise kebabi ning pehme koorejäätise erinevate lisanditega. Avatud kell 12-22, reedel ja laupäeval kella 24-ni.

  Kohvik Mahedik

  Pühavaimu 20, Pärnu
  +372 442 5393
  info@mahedik.ee
  www.mahedik.ee

  Kohvik Mahedik on esimene mahetoitu pakkuv kohvik Pärnus. Menüüst leiad Sa värsket ja ennekõike Eestimaist toorainet kasutades tehtud toitu, samuti täistera pagaritooteid ning kooke ja torte. Tahame Sulle pakkuda hooajalist, kohalikku ning vahelduvat toitu ning tõestada, et tervislik võib ning peabki olema ka maitsev. Mis hommikul põllul - see lõunaks laual!

  Poisi Eine

  Supeluse 6-1, Pärnu
  +372 5336 5735
  poisi.eine@gmail.com
  www.poisieine.eu

  Poisi Eine on hubane retrostiilis söögi- ja vabaaja veetmise koht. Külastajal on ainulaadne võimalus osaleda söögi valmistamise protsessis, mis toimub otse tema silme ees. Kohapeal saab igaüks ise valida, millise täidise ja lisanditega ta sooja võileiva või wrapi soovib. Valminud sööki on võimalik nautida siseruumides ja suvel terassil. Samuti saab tellida ette või koju. Korraldame erinevaid üritusi ja turniire ning pakume muid vabaaja veetmise võimalusi. Eelnevalt on korraldatud beerpongi ja pokkeriturniire, volbri üritusi, Pärnu päeva üritusi ja palju teisi. Lisaks söömisele ja joomisele saab vaadata spordi- ja kultuurisündmuste otseülekandeid, mängida kabet, malet, pokkerit, aliast või kaardimänge. Lisaks pakume catering teenust ja tähtpäevade tähistamise võimalust. Rõõmsad ja sõbralikud teenindajad ning kodune kohvik ootavad teid külla!

  Teatrikohvik

  Keskväljak 1, Pärnu
  +372 442 0664
  kohvik@endla.ee
  www.endla.ee

  Endla Teatrikohvik on õdus paik veetmaks mõnusalt aega. Pakutakse värskeid pagaritooteid ning hõrke trühvleid. Tellida saab taskukohaseid maitsvaid päevapraade. Kohvikus toimuvad regulaarselt Jazzklubi kontserdid ning põnevad teatriüritused. 

  Wine Piccadilly

  Pühavaimu 15, Pärnu
  +372 442 0085
  info@kohvila.ee
  www.kohvila.ee

  Wine Piccadilly on ennekõike tuntud oma imemaitsvate käsitsi valmistatud šokolaadide poolest. Samuti pakutakse laia valikut kooke ja küpsiseid, teed ja kohvi. Siit leiad ka Pärnu parima valiku veine, mida võimalik nautida kohapeal ja soodsalt kaasa osta. Seda kõike väga hubases õhkkonnas, maheda muusika ja meeldiva teenindusega. 

  Sweet Rosie Pub

  Munga 2, 80010 Pärnu
  +372 447 1471
  sweetrosie@hot.ee


  Iiri pubi avatud: ETKNP: 11-24, RL: 11-02. Iiri pubi, kus on võimalik mõnusasti aega veeta ja elust rõõmu tunda.

  Puhvet A.P.T.E.K.

  Rüütli 40, 80010 Pärnu
  +3724439119

  www.aptek.ee

  A.D. 1931 sisenes siit uksest piinatud palgega pürjel ja poetas proviisorile koltunud kirjalehe. Tuhmidest tähtedest võis tema koledaid kaebusi vaevu välja veerida: insomnia, calvitium, morbus hepatis toxicus, amnesia, myopia, iracundia... Tark proviisor teadis tõbedele tõhusat vastumürki. Oo hääd iseravitsejatest patsiendid, olete õiges kohas! Teie õnneks on täpne retsept tänini säilinud. Jäägu me hoolde Te maks, põrn, magu ja teised tähtsamad elundid. Ja Teie süda ning hing saavad suure väe ning vabaduse maitsega täidetud.

  Kentuki Kõrts

  Tallinna mnt. 12, 80032 Pärnu
  +372 5818 8190

  www.kentuki.eu

  E-N 11-00,R-L 11-02, P 11-00. Pubi Kentuki asub Tallinna mnt. 12, ning on avatud 7 päeva nädalas.

  Gruusia restoran Kolhethi

  Kuninga 36, Pärnu
  +372 5629 6555
  kolhethi@gmail.com
  http://www.kolhethi.ee

  Restoran Kolhethi on esimene ja ainus Gruusia söögikoht Pärnus, mis avas oma uksed 2011 maikuus. Kolhethi on õdus kodune restoran, mis sobib hästi tähtpäevade pidamiseks, ärikohtumisteks ja perekeskseks lõunastamiseks. Mõnusa interjööri ja hea äraolemise loob Gruusia muusika ning suurepärane valik veine Teliani Valley´lt.

  Muuseumikohvik

  Aida 3, 80010 Pärnu
  +372 443 3488
  kohvik@pernau.ee
  www.facebook.com/Muuseumikohvik

  Pärnu Muuseumihoones (Aida 3) on avatud nii endiste aegade maitseelamusi kui kaasaegseid toite ning jooke pakkuv kohvik. Lisaks argistele lõunasöökidele, pakub Muuseumikohvik gruppide toitlustamise võimalust. Avatud E-P 11-19.

  Restoran Embecke

  Rüütli 44, Pärnu
  +372 447 8911
  embecke@hotelparnu.com
  www.hotelparnu.com

  Restoran Embecke on sobivaim koht nii suuremate kui ka väiksemate firmapidude, vastuvõttude, ametlike ärilõunate, sünnipäevade, romantiliste õhtusöökide, perekondlike koosviibimiste ja teiste pidulike sündmuste korraldamiseks.

  Pärnu kontserdimaja kohvik Cello

  Aida 4, Pärnu
  +372 445 5815
  parnu@concert.ee
  www.concert.ee

  Kohvik Pärnu Kontserdimajas, avatud ürituste ajal ning tööpäevadel 10-19.Hubases ja moodsas kohvikus on võimalik nautida kohvi, kooki ja kergemaid sööke, sealhulgas pakutakse päevasuppi. Kohvik Café Cello on üks Gourmet Coffee Hea Kohvi kohtadest! Ürituste vaheajaks võimalus laud ette tellida.

  2 Paari

  Suur-Sepa 13, Pärnu
  +372 447 4711
  info@2paari.ee
  www.2paari.ee

  Mõnus meelelahutusbaar Pärnu kesklinnas Vana Turu vastas. Kohapeal kasutamiseks kuni neli pokkerilauda. Lisaks tasuta kasutamiseks erinevad lauamängud. 2 PAARI korraldab erinevaid turniire, näitab kõiki tähtsamaid spordi- ja meelelahutuse ülekandeid. Soovi korral organiseeritakse ka erinevaid seltskonnamänge: Mõrvamüsteerium, Pro-miljonär, Foto&Fun ja Spiooni Akadeemia. Lastele pakutakse tegevusteks erinevaid lauamänge, meisterdamis- ja nuputamismänge ning Wii Sporti.

  Kohvik&Restoran Piparmünt

  Papli 13, Pärnu
  +372 442 5736
  kurgovilla@kurgovilla.ee
  www.kurgovilla.ee/restoran

  Kohvik&Restoran Piparmündis on kaks saali, neist üks nooblim restoranikattega ning teine lihtsam kohviku stiilis. Hoovis on lastele ka väike mänguväljak. Piparmündis saab nautida täiuslikke maitseelamusi kohalikust toorainest. Menüü vahetub iga 3-4 nädala tagant vastavalt sellele, mida maa ja meri pakub. Hotelli tagaaias kasvatatakse ise ürte toitude maitsestamiseks. Restorani peakokk Vladimir Upeniek pälvis 2012. aastal Eesti Parima Koka tiitli.
  Ilm Pärnus

  0.7 °C
  lõunast 0 m/s
  Uudised ja teated

  Lisa sündmus

  Registreeru kasutajaks

  © Pärnu Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond | Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu | Üldinfo: 444 8240 | Infotelefon: 15505 | Faks: 444 8201 | E-post: hko@lv.parnu.ee