kultuur.parnu.info
Friday, 20. October 2017
www.parnu.eewww.visitparnu.comwww.parnunoored.ee
AvalehtMeililistTagasisideSisukaartKultuurireklaam
Eesti
October 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 30
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Millal toimub?

Täna   |   Homme   |   Nädala jooksul   |   Kuu jooksul   |   
Mis toimub?

Kontserdid   |   Etendused   |   Näitused   |   Film/kino   |   Kirjandus   |   Tants   |   Folkloor   |   Käsitöö   |   Laat   |   Meelelahutus/klubi   |   Elav muusika/pubi   |   Sport   |   Kiriklik   |   Koolitus/kursus   |   Konverents/seminar   |   Muusikateater   |  
Toimumispaigad

Kontserdipaigad
Muuseumid / galeriid
Raamatukogud
Kultuurikeskused
Teater ja kino
Spordirajatised
Pubi / kohvik / restoran
Ööklubid
Organisatsioonid

Pärnu Linnaorkester
Koorid ja vokaalansamblid
Instrumentaalmuusika
Rahvamuusika
Kunst ja käsitöö
Tantsukollektiivid
Teater ja sõnakunst
Tähtsündmused

Tähtsündmused 2017
Tähtsündmused 2018–2019
SÜGISvaheaeg 2017
Otsi sündmust!

30.09.2017 - 30.11.2017
Mart Sanderi maalinäitus
03.10.2017 - 31.10.2017
Gildimaja avatud töötoad suurtele ja väikestele
05.10.2017 - 28.12.2017
Festival SOOME – 100. SIIN, PÕHJATÄHE ALL filmiõhtud
19.10.2017 - 26.10.2017
Täiskasvanud õppija nädal
21.10.2017 - 05.11.2017
Festival AVATUD MÄNGUVÄLJAD
22.10.2017 - 22.10.2017
Tallinna Tantsuteatri õpitoad
22.10.2017 - 22.10.2017
Pärnu Rannajooks
24.10.2017 - 26.10.2017
Vaheaeg Pärnus mängides ja õppides
26.10.2017 - 28.10.2017
35. Pärnu Akordionimuusika Festival
03.11.2017 - 04.11.2017
Võimlemisfestival SÜGISESÄRA
04.11.2017 - 04.11.2017
PÕLVEST PÕLVE. Rahvariiete ja rahvatantsu teemaline konverents
10.11.2017 - 26.11.2017
SÜGISULG laulukonkurss
11.11.2017 - 17.11.2017
Läti nädal Pärnus
17.11.2017 - 19.11.2017
Pop-Up Butiik Villa Ammendes
18.11.2017 - 19.11.2017
Pärnu Kitarrifestival 2017
19.11.2017 - 19.11.2017
Tallinna Tantsuteatri õpitoad
21.10.2017 14:00 Pärnu Muuseum
Joonistamise töötuba
21.10.2017 15:00 Vana-Pärnu Kultuurikeskus
Lauluansambel Hõbene 15. juubelikontsert
21.10.2017 15:00 Ringi 3, II korrus
Argentina tango workshop
21.10.2017 16:00 Eliisabeti kirik
MUSICA SACRA. Kohtumispaik laupäeval kell neli
21.10.2017 17:00 Pärnu Muuseum
Pärnu Fideofest - TUTTUUS ANIMA
21.10.2017 19:00 Tervise kultuurikeskus
VALGED HETEROMEHED. Tõsine komöödia
21.10.2017 19:00 Kultuuriklubi Tempel
Ansambel RÜÜT. Albumi KADAKAD esitluskontsert
21.10.2017 21:00 Sweet Rosie Pub
Elav muusika
22.10.2017 16:00 Ringi 3, II korrus
Argentiina tango algkursused
22.10.2017 18:00 Nooruse Maja
Jympa treening
22.10.2017 19:00 Tervise kultuurikeskus
Rob Becker'i ÜRGMEES. Laval Jan Uuspõld
23.10.2017 18:00 Kentuki Kõrts
Pärnu Bridžiklubi võistkondlikud meistrivõistlused 2017
23.10.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
24.10.2017 11:00 Maarja-Magdaleena Gild
Gildimaja töötoad
24.10.2017 13:00 Pärnu Keskraamatukogu
Koolivaheaja töötuba
24.10.2017 18:00 Pärnu Waldorfkooli saal
Klassikalise jooga tund
24.10.2017 18:00 Willy Baar (Riia mnt 56)
Willy VÕRGUTAJA 2017. Pärnu Bridžiklubi individuaalturniiride sari
24.10.2017 18:30 Teatrikohvik
Gulliveri kultuurikilb 2017/18
25.10.2017 11:00 Pärnu Keskraamatukogu
Mürakarukool
25.10.2017 11:00 Maarja-Magdaleena Gild
Gildimaja töötoad
25.10.2017 13:00 Pärnu Keskraamatukogu
Koolivaheaja töötuba
25.10.2017 17:00 Villa Ammende
Kellaviietee
25.10.2017 18:00 Pärnu Keskraamatukogu
Filmikolmapäev: dok.film FRIEDLAND – PÕGENIKELAAGER (Saksamaa, 2015)
25.10.2017 18:20 Nooruse Maja
Linetantsu kursused
25.10.2017 18:45 Maarja-Magdaleena Gild
Algajate joogakursus 10x
25.10.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
TÕNIS NIINEMETS power-up comedy HOMME ON TÄNA! 2.0
26.10.2017 11:00 Maarja-Magdaleena Gild
Gildimaja töötoad
26.10.2017 17:00 Pärnu Keskraamatukogu
Muusikalinn Viin
26.10.2017 17:15 Villa Medica erakliinik
Shindo venitustund
26.10.2017 18:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused algajatele
26.10.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
26.10.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
Pärnu Linnaorkestri tšellokontsert. Solist Marcel Johannes Kits
26.10.2017 19:00 Kultuuriklubi Tempel
Pärnu Muusikaviktoriin
26.10.2017 19:30 Tervise kultuurikeskus
Pärnu Akordionimuusika Festivali avakontsert
26.10.2017 20:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused edasijõudnutele
27.10.2017 11:00 Tervise kultuurikeskus
Pärnu Akordionimuusika Festivali akordionikonkurss
27.10.2017 11:00 Maarja-Magdaleena Gild
Gildimaja töötoad
27.10.2017 18:00 Endla teater
SEE ASI. Reis ümber maailma
27.10.2017 18:30 Pärnu Keskus
PK live: Põhja-Tallinna uue plaadi ALATI OLEMAS plaadiesitluskontsert
27.10.2017 19:00 2 Paari
Sasku kaardimängu turniir
27.10.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
Comedy Estonia esitleb: See on Stand Up
27.10.2017 19:30 Tervise kultuurikeskus
Pärnu Akordionimuusika Festival. Esineb ansambel Pumpun Henki (Soome)
28.10.2017 11:00 Maarja-Magdaleena Gild
Gildimaja töötoad
28.10.2017 13:00 Pärnu Rannastaadion
Premium liiga jalgpallis: Pärnu JK Vaprus kodumängud
28.10.2017 16:00 Eliisabeti kirik
MUSICA SACRA. Kohtumispaik laupäeval kell neli
28.10.2017 17:00 Tervise kultuurikeskus
Pärnu Akordionimuusika Festivali pillimeeste paraad
28.10.2017 19:00 Endla teater
45 339 km² RABA. Dokumentaallavastus
28.10.2017 21:00 Sweet Rosie Pub
Elav muusika
28.10.2017 21:00 Kultuuriklubi Tempel
Ansambel Square & Psaiko Leplik
29.10.2017 12:00 Villa Ammende
Pühapäevane brunch
29.10.2017 16:00 Ringi 3, II korrus
Argentiina tango algkursused
29.10.2017 17:00 Pärnu kontserdimaja
Siin on see laul. Voldemar Kuslap 80
29.10.2017 18:00 Nooruse Maja
Jympa treening
30.10.2017 17:15 Villa Medica erakliinik
Shindo venitustund
30.10.2017 18:00 Raeküla Vanakooli Keskus
Kohtumisõhtu (Selts Raeküla koosolek)
30.10.2017 18:00 Kentuki Kõrts
Pärnu Bridžiklubi võistkondlikud meistrivõistlused 2017
30.10.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
31.10.2017 18:00 Pärnu Waldorfkooli saal
Klassikalise jooga tund
31.10.2017 18:00 Willy Baar (Riia mnt 56)
Willy VÕRGUTAJA 2017. Pärnu Bridžiklubi individuaalturniiride sari
01.11.2017 15:00 Endla teater
Gulliveri teatrimäng 5.-9. klassidele. Teine voor
01.11.2017 17:00 Villa Ammende
Kellaviietee
01.11.2017 18:20 Nooruse Maja
Linetantsu kursused
01.11.2017 18:45 Maarja-Magdaleena Gild
Algajate joogakursus 10x
01.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
Hingedepäeva kontsert. Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, dirigent Risto Joost
02.11.2017 16:00 Pärnu Keskuse III korruse aatrium
Ivo Linna raamatuesitlus ja minikontsert
02.11.2017 18:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused algajatele
02.11.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
02.11.2017 19:00 Endla teater
VÄLJAST VÄIKSEM KUI SEEST. Dokumentaallavastus inimlikkusest
02.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
IVO LINNA - SUUR LOTERII
02.11.2017 20:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused edasijõudnutele
03.11.2017 17:00 Pärnu Keskraamatukogu
Tänavafotograafiast Airi Leoniga
03.11.2017 19:00 2 Paari
Sasku kaardimängu turniir
03.11.2017 21:30 Teatrikohvik
Endla Jazzklubi kontsert
04.11.2017 15:00 Pärnu Spordihall
Pärnumaa harrastusvõimlemise festival SÜGISESÄRA
04.11.2017 16:00 Eliisabeti kirik
MUSICA SACRA. Kohtumispaik laupäeval kell neli
04.11.2017 19:00 Endla teater
OLGA, IRINA JA MINA. Olmeline tragikomöödia
05.11.2017 18:00 Nooruse Maja
Jympa treening
06.11.2017 18:00 Kentuki Kõrts
Pärnu Bridžiklubi võistkondlikud meistrivõistlused 2017
06.11.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
07.11.2017 18:00 Pärnu Waldorfkooli saal
Klassikalise jooga tund
07.11.2017 18:00 Willy Baar (Riia mnt 56)
Willy VÕRGUTAJA 2017. Pärnu Bridžiklubi individuaalturniiride sari
07.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
Kontserdisari „Silmitsi Bachiga". Tšellistid Villu Vihermäe, Johanna Randvere ja Johannes Sarapuu
08.11.2017 11:00 Pärnu Keskraamatukogu
Mürakarukool
08.11.2017 13:30 Pärnu Keskraamatukogu
Kirjaniketuur SÕNARÄND. Eesti kirjanikud Eesti raamatukogudes
08.11.2017 17:00 Villa Ammende
Kellaviietee
08.11.2017 18:20 Nooruse Maja
Linetantsu kursused
08.11.2017 18:45 Maarja-Magdaleena Gild
Algajate joogakursus 10x
09.11.2017 18:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused algajatele
09.11.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
09.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
Henrik Normann KRAANIGA HUNT BANGKOKIST
09.11.2017 20:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused edasijõudnutele
10.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
SEELIKUKÜTID 30 juubelikontsert
10.11.2017 19:00 2 Paari
Sasku kaardimängu turniir
11.11.2017 16:00 Eliisabeti kirik
MUSICA SACRA. Kohtumispaik laupäeval kell neli
11.11.2017 19:00 Endla teater
45 339 km² RABA. Dokumentaallavastus
11.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
„Symphony meets jazz“. Lembit Saarsalu (tenorsaksofon), Trio X of Sweden (Rootsi), Vanemuise Sümfooniaorkester , dirigent Paul Mägi
11.11.2017 19:00 Restoran Embecke
Isadepäeva pidu Jäääärega
12.11.2017 12:00 Villa Ammende
Pühapäevane brunch
12.11.2017 12:00 Jõuluvana Korstna talu (Kõpu k, Tõstamaa v)
Jõuluvana Korstna talu PEREPÄEV
12.11.2017 18:00 Nooruse Maja
Jympa treening
13.11.2017 18:00 Kentuki Kõrts
Pärnu Bridžiklubi võistkondlikud meistrivõistlused 2017
13.11.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
14.11.2017 18:00 Pärnu Waldorfkooli saal
Klassikalise jooga tund
14.11.2017 18:00 Willy Baar (Riia mnt 56)
Willy VÕRGUTAJA 2017. Pärnu Bridžiklubi individuaalturniiride sari
15.11.2017 17:00 Villa Ammende
Kellaviietee
15.11.2017 18:20 Nooruse Maja
Linetantsu kursused
15.11.2017 18:45 Maarja-Magdaleena Gild
Algajate joogakursus 10x
16.11.2017 18:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused algajatele
16.11.2017 18:30 Nooruse Maja
Kõhutantsu kursused
16.11.2017 20:00 Nooruse Maja
Seltskonnatantsu kursused edasijõudnutele
17.11.2017 19:00 2 Paari
Sasku kaardimängu turniir
17.11.2017 21:30 Teatrikohvik
Endla Jazzklubi kontsert
18.11.2017 16:00 Eliisabeti kirik
MUSICA SACRA. Kohtumispaik laupäeval kell neli
18.11.2017 19:00 Pärnu kontserdimaja
Pärnu Linnaorkestri KITARRIKONTSERT
18.11.2017 19:00 Endla teater
VÄLJAST VÄIKSEM KUI SEEST. Dokumentaallavastus inimlikkusest
19.11.2017 17:00 Pärnu kontserdimaja
Kitarrivirtuoos Anton Baranov (Venemaa)
19.11.2017 18:00 Nooruse Maja
Jympa treening
Näitused
01.09.2017 - 30.11.2017 Raeküla Vanakooli Keskus
Aivar Saidla personaalnäitus/müük
15.09.2017 - 19.11.2017 Pärnu Muuseum
Mündist mõõgani. Pärnumaa arheoloogilised aarded ja juhuleiud
15.09.2017 - 19.11.2017 Pärnu Muuseum
Kunst ruudus. Pärnu Kunstikooli vilistlaste näitus
16.09.2017 - 28.10.2017 Maarja-Magdaleena Gild
Gild 10. Maarja-Magdaleena Gildi näitus
03.10.2017 - 03.11.2017 Pärnu Keskraamatukogu
RAJAMUSTRID. Fred Jüssi fotonäitus
05.10.2017 - 31.10.2017 Pärnu Keskraamatukogu
EV100 pühendatud näitus VABARIIGI OOTUSES
06.10.2017 - 04.11.2017 Nooruse Maja
LÕIKUSPIDU. Pärnumaa koolide ja lasteaedade joonistusvõistluse tööd
12.10.2017 - 31.10.2017 Pärnu Keskraamatukogu
KULDSED NAD EI OLE. Andra Jõgise klaasikunst
19.10.2017 - 06.11.2017 Uue Kunsti Muuseum
Kärt Hammer, Kaia Otstak ja Karin Strohm SISELOODUS
19.10.2017 - 11.11.2017 Pärnu Linnagalerii
HALLI VARJUNDID / SHADES OF GRAU ehk 25 Grau nimelist kunstnikku maailma eri paigust
19.10.2017 - 27.11.2017 Uue Kunsti Muuseum
Juss Piho RAPORT
20.10.2017 - 31.01.2018 Pärnu Külastuskeskuse galerii
Mati Luhtjärv FOTONÄITUS
Ilm Pärnus

-2.1 °C
kirdest 1.6 m/s
Uudised ja teated

Lisa sündmus

Registreeru kasutajaks

© Pärnu Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond | Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu | Üldinfo: 444 8240 | Infotelefon: 15505 | Faks: 444 8201 | E-post: hko@lv.parnu.ee