kultuur.parnu.info
Friday, 20. October 2017
www.parnu.eewww.visitparnu.comwww.parnunoored.ee
AvalehtMeililistTagasisideSisukaartKultuurireklaam
Eesti
October 2017
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 30
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Millal toimub?

Täna   |   Homme   |   Nädala jooksul   |   Kuu jooksul   |   
Mis toimub?

Kontserdid   |   Etendused   |   Näitused   |   Film/kino   |   Kirjandus   |   Tants   |   Folkloor   |   Käsitöö   |   Laat   |   Meelelahutus/klubi   |   Elav muusika/pubi   |   Sport   |   Kiriklik   |   Koolitus/kursus   |   Konverents/seminar   |   Muusikateater   |  
Toimumispaigad

Kontserdipaigad
Muuseumid / galeriid
Raamatukogud
Kultuurikeskused
Teater ja kino
Spordirajatised
Pubi / kohvik / restoran
Ööklubid
Organisatsioonid

Pärnu Linnaorkester
Koorid ja vokaalansamblid
Instrumentaalmuusika
Rahvamuusika
Kunst ja käsitöö
Tantsukollektiivid
Teater ja sõnakunst
Tähtsündmused

Tähtsündmused 2017
Tähtsündmused 2018–2019
SÜGISvaheaeg 2017
Otsi sündmust!

Koorid

Tütarlastekoor Elise  

Kai-Tõe Ellermaa | kaitoe.ellermaa@gmail.com
Kultuuriühing: EELK Pärnu Eliisabeti kogudus
Tegutsemiskoht: Eliisabeti kirik 
 

Pärnu Eliisabeti koguduse segakoor

Tiiu Künnapas | talutytar@hot.ee 
Kultuuriühing: EELK Pärnu Eliisabeti kogudus
Tegutsemiskoht: Eliisabeti kirik 

Segakoor Endla  

Iris Ruut | iris.ruut@lv.parnu.ee
Kultuuriühing:  MTÜ Lauluselts Endla  
Tegutsemiskoht: Vanalinna Põhikool 
 

Pärnu Kammerkoor  

Urve Tammann | parnukammerkoor@gmail.com
Kultuuriühing: Pärnu Kammerkoor MTÜ
Tegutsemiskoht: Pärnu Raekoda
 

Neidudekoor Argentum Vox  

Toomas Voll | toomasvoll@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Kultuuriselts Culture
Tegutsemiskoht: Pärnu Muusikakool 
 

Lastekoor Pärnu Piigad 

Toomas Voll | toomasvoll@gmail.com 
Kultuuriühing: MTÜ Kultuuriselts Culture  
Tegutsemiskoht: Pärnu Muusikakool 
 

Segakoor Kungla

Timo Dreimann| timodreimann@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Lauluselts Kuldne Kungla
Tegutsemiskoht: Ingerisoomlaste Seltsimaja 
 

Eesti Sõjameeste Pärnu Ühenduse Meeskoor

Helle Kullamaa | helle.kullamaa@gmail.com
Kultuuriühing: Pärnumaa Poistelauluselts KA-O-KA  
Tegutsemiskoht: Eakate Avahoolduskeskus 
 

M. Lüdigi nim. Meeskoor  

Evelin Mei | evelin.mei@mail.ee 
Kultuuriühing: MTÜ Lauluklubi Mihkel
Tegutsemiskoht: Kunstide Maja  
 

Naiskoor Linda  

Tiiu Künnapas | talutytar@hot.ee 
Kultuuriühing: MTÜ Naislauluselts Linda
Tegutsemiskoht: Hansagümnaasium  
 

Naiskoor Leelo  

Hilja Vainula | hiljavainula@hot.ee 
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Lauluselts Leelo
Tegutsemiskoht: Sütevaka Humanitaargümnaasium  
 

Segakoor Püüa Päeva 

Kadri Keskküla | kadrigal@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Kadri Keskküla Laulustuudio
Tegutsemiskoht: Pärnu Ühisgümnaasium
 

Pärnu Oikumeeniline Naiskoor 

Ester Murrand | emurrand@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Oma Koht
Tegutsemiskoht: Eliisabeti kirik 
 

Naiskoor Eluring  

Timo Dreiman | marika.raiend@gmail.com (Marika Raiend)
Kultuuriühing: MTÜ Eakate Ühing Elulust
Tegutsemiskoht: Eakate Avahoolduskeskus 
 

Naiskoor Lauluring  

juhendajat hetkel pole | parnueakas@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Pensionäride Liit
Tegutsemiskoht: Eakate Avahoolduskeskus 
 

Naiskoor Põllepaelad

Jana Trink | janatrink@gmail.com
Kultuuriühing: SA Pärnu Vabahariduskeskus
Tegutsemiskoht: Õhtu põik 5
 

Segakoor Leivo

Kadri Põder | kadripder@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriselts
Tegutsemiskoht: Ingerisoomlaste Seltsimaja 

 

Vokaalansamblid ja -solistikoolitus
 

Ansambel Kodukai 

Katrin Hildunen Alvela | kathil67@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriselts
Tegutsemiskoht: Ingerisoomlaste Seltsimaja
 

Laste lauluansambel Mudil 

Margrit Kits | margritkits@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ ModeRato
 

Vokaalansambel Õtseke 

Reine Niin | reineniin@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ ModeRato
 

Vokaalsolistide ring 

Toomas Voll | toomasvoll@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Kultuuriselts Culture 
Tegutsemiskoht: Vanalinna Põhikool  
 

Vokaalstuudio Jaroslavna 

Varvara Jerilova | yarila@hot.ee
Kultuuriühing: Slaavi Kultuuriühing Jaroslavna 
Tegutsemiskoht: Rüütli 23
 

Lauluselts Mõnusalt 

Tiina Laur | ylleojala@gmail.com (Ülle Ojala)
Kultuuriühing: MTÜ Lauluselts Mõnusalt
Tegutsemiskoht: Aianduse-ja Mesinduse Selts 
 

Marimba 

Iivi Kullam | iivi.kullam@mail.ee
Kultuuriühing: MTÜ Marimba
Tegutsemiskoht: Ingerisoomlaste Seltsimaja 
 

Segaansambel Maarjahein 

Krista Jalango | parnueakas@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Pensionäride Liit
Tegutsemiskoht: Eakate Avahoolduskeskus  
 

Vokaalansambel Kadri 

Krista Jalango | kristajalango@hot.ee
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Pensionäride Liit
Tegutsemiskoht: Eakate Avahoolduskeskus  
 

Lauluring Hõbene 

Taimi Laitus | silvi.kanosina@gmail.com (Silvi Kanošina)
Kultuuriühing: MTÜ Vana-Pärnu Kultuuriselts 
Tegutsemiskoht: Vana-Pärnu Keskus 
 

Kadri Keskküla Laulustuudio solistide ring

Kadri Keskküla | kadrigal@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Kadri Keskküla Laulustuudio 
Tegutsemiskoht: Ühisgümnaasium
 

Lauluansambel Rodnik

Jelena Derizemlja | hillar.talvik.001@mail.ee(Hillar Talvik)
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriselts
Tegutsemiskoht: Ingerisoomlaste Seltsimaja
 

Ansambel Barvinok

Mykola Rõbchenko | fainitskaja54@mail.ru (Ljudmila Fainitskaja)
Kultuuriühing: MTÜ Ukraina selts Vitšisna 
Tegutsemiskoht: Rüütli 23  
 

Ansambel Russkaja pesnja 

Agafia Timošenko | hillar.talvik.001@mail.ee (Hillar Talvik)
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Ingerisoomlaste Kultuuriselts
Tegutsemiskoht: Ingerisoomlaste Kultuuriselts
 

Ansambel Maria

Valentina Sutt | tsesnokova@hot.ee (Galina Tšesnokova)
Kultuuriühing: MTÜ Pärnu Aplaus Plus
Tegutsemiskoht: Metsa 1
 

Vokaalansambel Top Ten

Toomas Voll | toomasvoll@gmail.com
Kultuuriühing: Rääma Noorte Ühing Noorus
Tegutsemiskoht: Nooruse Maja
 

Tagaküla ööbikud

Ene Saar |  enelillsaar@hot.ee
Kultuuriühing: MTÜ Selts Raeküla
Tegutsemiskoht: Raeküla Vanakooli Keskus
 

Rodnye Napevy

Jelena Garanina | elenaest@mail.ru
Kultuuriühing: MTÜ Vähemusrahvuste naiste klubi Vasilisa
Tegutsemiskoht: Metsa 1
 

Ansambel Merileid

Annely Kuningas |  annelykuningas@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Vanalinna Koolituskeskus
Tegutsemiskoht: Hospidali 22
 

Ansambel Pärnu Piigad 

Toomas Voll | toomasvoll@gmail.com 
Kultuuriühing: MTÜ Kultuuriselts Culture
Tegutsemiskoht: Vanalinna Põhikool 
 

Ansambel M.E.I.E. 

Toomas Voll | toomasvoll@gmail.com 
Kultuuriühing: MTÜ Kultuuriselts Culture  
Tegutsemiskoht: Vanalinna Põhikool
 

Vokaalgrupp Mirt 

Piret Lilleste | piret.lilleste@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Mirt 
Tegutsemiskoht: Eakate Avahoolduskeskus
 

Folkloorikoor Rannalised 

Ludmilla Toon | millitoon@gmail.com
Kultuuriühing: MTÜ Rannalised
Tegutsemiskoht: Aianduse-ja Mesinduse Selts 

Ilm Pärnus

-2.1 °C
kirdest 1.6 m/s
Uudised ja teated

Lisa sündmus

Registreeru kasutajaks

© Pärnu Linnavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond | Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu | Üldinfo: 444 8240 | Infotelefon: 15505 | Faks: 444 8201 | E-post: hko@lv.parnu.ee